اعتبار کارت‌های ملی قدیمی تا پایان سال

دسته: اجتماعی
بدون دیدگاه
شنبه - ۵ خرداد ۱۳۹۷
اعتبار کارت‌های ملی قدیمی تا پایان سال

سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت: مهلت دریافت کارت ملی هوشمند و همچنین اعتبار کارت های ملی قدیمی تا پایان امسال تمدید شد.

اعتبار کارت‌های ملی قدیمی تا پایان سال

 

اعتبار کارت‌های ملی قدیمی تا پایان سال

سیف اله ابوترابی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، گفت: در سال گذشته از ابتدای آغاز طرح صدور کارت هوشمند ملی تا اسفندماه ۴۳ میلیون و ۷۴۹ هزار و ۹۵۸ نفر پیش‌ثبت‌نام کردند.

وی افزود: ۴۲ میلیون و ۳۱۸ هزار و ۷۰۴ نفر از متقاضیان در سال گذشته تکمیل ظرفیت انجام داده و برای ۳۹ میلیون و ۳۲۴ هزار و ۲۹ نفر کارت ملی هوشمند صادر و ارسال شده است.

ابوترابی با اشاره به مهلت تعویض کارت ملی هوشمند تا پایان سال گفت: ۳۶ میلیون و ۷۳۱ هزار و ۸۳۱ نفر کارت هوشمند ملی خود را دریافت کرده‌اند.

وی افزود: ۱۱ میلیون نفر در ماه‌های پایانی سال پیش‌ثبت‌نام انجام داده‌اند و به دلیل بار بالای مراجعه مردم، زمان تعویض کارت ها تمدید شد و اکنون هم که تا پایان سال شده از مردم می خواهیم تعویض کارت های ملی خود را به روزهای پایانی نگذارند.

سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت: ۵۱۰ ایستگاه سیار نیز برای صدور کارت هوشمند ملی راه‌اندازی شده است تا روند صدور کارت ها بهتر و کارتهای بیشتری صادر شود.

ابوترابی در مورد هزینه دریافت کارت هوشمند ملی گفت: ۲۰ هزار تومان به حساب خزانه، ۹ هزار تومان برای تکمیل پرونده و عکس و ۲ هزار تومان برای تحویل کارت است که در مجموع ۳۱ هزار تومان می‌شود.

منبع: خبرگزاری فارس


نوشته شده توسط:پایگاه خبری قطره پاک - 154 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۱
برچسب ها:
دیدگاه ها